Aplikuj o pracę

Już tylko jeden krok dzieli Cię od wysłania do nas aplikacji o pracę!  Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim na adres rekrutacja@amplihr.pl lub poprzez formularz kontaktowy, dostępny poniżej. Bardzo prosimy uważnie wypełnić wszystkie pola formularza oraz dodać odpowiednie pliki w załącznikach.

Dodaj swoje CV
Dodaj inne dokumenty (plik doc, docx, jpeg, jpg, pdf)
Dodaj swoje zdjęcie (plik jpg, jpeg - maks. 1 MB)

Administratorem danych osobowych jest firma Ampli HR, ul. Łowińskiego 7e, 31 – 752 Kraków (nr wpisu do rejestru agencji zatrudnienia KRAZ nr 14674). Podane dane osobowe przetwarzane będą w celach rekrutacyjnych i mogą być udostępniane innym odbiorcom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych. Informujemy o prawie dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a podanie Firmie danych osobowych jest dobrowolne.

Wysłanie do nas CV jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883), udostępnianie klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych oraz na otrzymywanie w przyszłości nowych ofert pracy i informacji marketingowych ze strony Ampli HR.

Facebook