Business coaching

Business coaching

Coaching jako indywidualna metoda rozwoju osobistego jest niezwykle efektywnym procesem, który może przynieść zarówno korzyści pracownikowi jak i zespołowi, a także całej organizacji. Praca nad celami, wartościami, przekonaniami, uświadomienie sobie swoich zasobów, a także ograniczających przekonań, zwykle przekłada się na zadowolenie i wyniki pracy. Jest to również metoda pracy, która niesie ze sobą trwałe zmiany.

Proces pracy jest konsultowany z przełożonym, jednocześnie jej treść pozostaje pomiędzy pracownikiem a coachem.

Jaki korzyści dla pracodawcy niesie coaching?

  • oszczędność czasu i pieniędzy; coaching jest najszybszą, najbardziej efektywną i elastyczną metodą indywidualnego rozwoju pracownika;
  • świetny sposób na kontynuowanie i wzmocnienie nabytych umiejętności podczas treningów i szkoleń;
  • dzięki określonemu celowi, jest precyzyjny w działaniu, a przez to bardzo skuteczny;
  • coaching pomaga odkryć niepoznane i niewykorzystane zasoby pracownika;
  • przyczynia się do dobrostanu psychicznego pracownika.

Pracujemy zgodnie z etyką ICF i Izby Coachingu. Nasi coachowie to osoby z doświadczeniem i pasją do kontaktu z ludźmi. W swojej pracy siegają do narzędzi z podejścia poznawczo- behawioralnego, Gestalt, Racjonalnej Terapii Zachowań oraz Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Dbając o jakość świadczonych usług regularnie poddają swoją pracę superwizji, a także uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach i konferencjach.

 

Każdą firmę traktujemy bardzo indywidualnie, poznając najpierw od środka potrzeby oraz organizację pracy. Naszą ofertę i narzędzia dostosowujemy tak, aby poprzez pracowników, zmaksymalizować korzyści i zoptymalizować procesy.

 

Prowadzimy również indywidualne sesje coachingowe dla właściciela firmy jako forma osobistego rozwoju, wzmocnienia siebie w roli pracodawcy i lidera, budowania zaufania do siebie, swojego zespołu. Jest to świetna metoda na opracowanie swoich osobistych i zawodowych celów, a także pracy i zapobieganiu wypaleniu zawodowemu i nabywania umiejętności skutecznego prowadzenia biznesu.

 

Zapraszamy do kontaktu, chętnie przedstawimy indywidualna ofertę!
    Facebook