Poznaj Ampli HR

Naszą misją jest odkryć i wzmocnić  Twoje umiejętności i kwalifikacje, pomóc Ci w zmianach i wspólnie doprowadzić do nowej, satysfakcjonującej pracy. Zapewnij sobie lepszą przyszłość, skorzystaj z naszego doświadczenia! Ampli HR (Certyfikat KRAZ nr 14674) to nowa jakość na rynku usług rekrutacyjnych.

Nasz zespół to wykształceni kierunkowo rekruterzy z pasją oraz 11- letnim doświadczeniem w rekrutacji i selekcji kandydatów na różne stanowiska. Nasze doświadczenie budowaliśmy w największych agencjach pośrednictwa pracy. Ampli HR to miejsce gdzie podstawą pracy jest etyka zawodowa, uczciwość, solidność, profesjonalizm i doświadczenie. Rekrutacja do pracy za granicą towarzyszy nam od początku kariery, a zaufanie naszych zagranicznych Klientów pozwoliło zbudować solidną bazę sprawdzonych ofert pracy.

zespół

Rekrutujemy w takich branżach, jak:

  • produkcja

  • przemysł

  • budownictwo

  • mechanika

  • ogrodnictwo

  • hotelarstwo i gastronomia

Ampli HR to coś więcej niż agencja pracy. Naszą pasją jest nie tylko rekrutacja, ale również, wpisane w kwalifikacje i poparte certyfikatami, doradztwo zawodowe i coaching. Dzięki temu możemy zaoferować kompleksowe usługi, jak: wyznaczenie ścieżki kariery, przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej i testów AC / DC, profesjonalne przygotowanie dokumentów aplikacyjnych.

11 lat

doświadczenia

Zaufani pracodawcy

na terenie całej Europy

Przyjazny system rekrutacji

oraz wsparcie na każdym etapie

Zawodowi rekruterzy

o szerokich kwalifikacjach

Facebook