Profesjonalne pisanie CV i LM

Czy wiesz, że masz jedynie 2 minuty na to, aby swoim CV przekonać rekrutera do swojej kandydatury? Codziennie do firm rekrutacyjnych wpływa ponad 100 aplikacji. My sprawimy, że to Twoja będzie się wyróżniać.

Dobrze napisane CV i list motywacyjny są kluczem do sukcesu, którego efektem są zaproszenia na rozmowy kwalifikacyjne. Jako rekruterzy z wieloletnim doświadczeniem wiemy na co zwracają uwagę osoby prowadzące rozmowy oraz orientujemy się w trendach na rynku pracy. CV to dziś wizytówka,  która powinna zawierać odpowiednio poukładane, konkretne informacje zwieńczone przejrzystą oprawą graficzną.

bg5

Jak działamy?

  • Po otrzymaniu formularza zamówienia, w ciągu 24 godzin kontaktujemy się w celu rozeznania w Twoim doświadczeniu, a także umiejętnościach i zdecydować które z nich będą odpowiednie, aby umieścić w CV
  • Tworzymy od początku, nowe dokumenty ogólne lub dopasowane pod konkretne stanowisko, na które chcesz aplikować (standardowy czas realizacji to 2 – 3 dni robocze),
  • Przeprowadzamy symulację rozmowy kwalifikacyjnej przez telefon, abyś wraz ze swoim nowym CV i listem motywacyjnym czuł/a się pewnie i komfortowo podczas rozmów z rekruterami.

Ceny usług profesjonalnego pisania CV i listu motywacyjnego

STAŻ

CV CV + LM

0 – 2 lat

110 PLN 170 PLN

2 – 5 lat

159 PLN

219 PLN

5 – 10 lat 209 PLN

269 PLN

powyżej 10 lat 259 PLN

319 PLN

CV w języku angielskim + 50% ceny wyjściowej

CV w 24h + 100% ceny wyjściowej

Dodatkowo do każdego zlecenia możliwa rozmowa z konsultantem objaśniająca CV oraz symulacja rozmowy rekrutacyjnej.

Jak zamówić usługę?

  • Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy
  • Oddzwonimy do Ciebie, aby potwierdzić zamówienie, skonsultować Twoje potrzeby oraz poznać doświadczenie zawodowe
  • Wpłać odpowiednią kwotę na konto podane w emailu potwierdzającym zamówienie

bg4

Facebook